top of page

קרוז בקונטרול ktm 1290GT


אני רוכבת גדולה במידות קטנות, מה שנקרא פטיט. מי שלא יודע מי ת'ה פאק אני, חושב שאני סקוטרית מתלהבת . כזאת שמגיעה עם טופ אף דה ליין ציוד, ומתיישבת על צעצוע ורוד. יש גברים שנראים כל כך מושפלים כשהם קולטים על מה אני רוכבת, שזה פשוט בריליאנט טו סי.


אולי בגלל הגודל הפיזי, אני נמשכת לביסטס מהסוג הרע. אופנועים סו באד שזה פשוט גוד. השבוע צילמנו פיילוט לתכנית טלוויזיה עם לוטס אוף אקשן. אני קיבלתי את ה- KTM 1290GT. מגה ביסט עם אטיטיוד וידידותי אז אה פודל. מעבדת מחשבים על שני גלגלים, עם מנוע רוטטת.


הלוק? לוחם MMA שעשה מניקור ותסרוקת. שרירים טו ת'ה רוף 173 כ"ס, מומנט של משאית ועצבים של בריטיש בולדוג. אבל מה שביקשו ממני להראות, זה את מערכת הקרוז קונטרול. אר יו שיטינג מי?! קרוז קונטרול על אופנוע?! מי צריך את זה? אם היד שלך סו וויק, שאתה לא יכול להחזיק גז, כנראה לא עבדת מספיק עם היד בגיל ההתבגרות…


זה פשוט אופנוע מדהים. פול סייז סופר דיוק, עם יכולת לעשות הכל ולאורך זמן. המושב, פשוט פנטסטיק! הנדלינג של אופנוע ספורט וקורנרינג שמתאים גם למסלול. טנק דלק שמספיק לרכיבה ממושכת סטייל אירופה און סאנדיי ומראה של קאט וואק מודל.


אז למה האוסטרים שמו קרוז קונטרול? אולי כי ההודים אמרו להם. מישהו שתה יותר מיד לאסי והחליט שצריך להראות יכולת של הייטק במקום להפוך את האופנוע לקומיקס סופר הירו. "איך אני מראה משהו שיעיף להם את הכובע? אני אשים כפתור ששומר על המהירות!" זאת מחשבה של מרקטינג גיק ולא של אופנוען!


קרוז קונטרול, זה סו הארלי דוידסון! זה לרוכבים שיש להם יותר מיד כסף והם לא באמת יודעים למה האופנוע הזה שווה את ההשקעה (ואחרי שרכבתי עליו שלושה ימים, הוא שווה). אז רכבתי קצת בלי ידיים, רקדתי עם ת'ה סקיי וראיתי דרייברז מסתכלים עלי, רכבתי בלי ידיים בכביש 6 ועשיתי כאילו אני מדברת בטלפון… די משעמם אחרי חצי דקה.


אם יש עוד משהו שאי דונט אנדרסטנד באופנועים החדשים והמתוחכמים, זה את מצב הקומפורט (או אקו או ריין). אף פעם אין מיי לייף לא לחצתי על משהו שהוריד לי מהכוח. את מערכת המתלים המתכווננת והמשוכללת, איי לוב בטירוף. אופנוע שמתאים את עצמו לרוכב, לכביש ולמהירות, ביחד עם כל הבקרות, אנליש מיי קרייזי רכיבה. גם מערכת ה-ABS מצוינת ולא מפריעה לבלמים הנהדרים של ברמבו.


הקוזי סיט, עם תנוחת הרגליים המקופלות מעט לאחור, עשו לי טוב לטוסיק. מיגון הרוח המצוין גרם לי לצרות בכל פעם שהסתכלתי וראיתי לאיזו מהירות הגעתי. מגן הרוח, ב- 1290GT פשוט בריליאנט. דחפתי אותו תוך כדי רכיבה, עם היד, ובומסי- אפשר לשנות בקלות את הגובה. זה קל, נוח ועובד מצוין. אני שמחה שאנשי השיווק שביקשו את הקרוז קונטרול, לא רצו גם מגן חשמלי. פליין אנד סימפל, ככה צריך להיות אופנוע בהמה שמרביץ אותך קדימה.


זה היה אופנוע שעשה טוב לתכנית שצילמנו, נראה טוב ומחמיא לרוכבת. תיקי צד יפים שמשחררים את הידיים מכל השטויות. מכל דלק גדול שסוחב שעות של רכיבה על נייקד ענק עם שלדה חשופה ממש הוסיפו לסקסיות שלי. אני מעדיפה אופנועים מהסוג הזה, על פני כל מיני ענקי שטח ואדוונצ'ר בייקס. השטח שלי זה הכביש ונייקד זה סוג של פטיש. לגבי המחיר, 155,000 שקלים חדשים, אין לי מה להגיד. אני את האופנוע האחרון שלי קניתי בלונדון. זה אופנוע שהייתי רוצה בחניה, אתם תחליטו עם המחיר מתאים.

במיוחד בשבילכם
סיפורים אחרונים
תגיות לחיפוש
אין עדיין תגים.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page