אדיר בן דביר

רמת אביב, ישראל

מנחה התכנית. סטנדאפיסט בינוני, הנשוי לכוכבת טלוויזיה מפורסמת ומתפרנס מכתיבה עבור אחרים. אהבתו למכוניות והרצון להוכיח שגם הוא ראוי לאור הזרקורים והכרת הקהל, מובילים אותו לעולם שנראה קל וברור, אך במציאות, לא יכול להתקיים במדינת ישראל. הערכת אנשי הטלוויזיה אליו ככותב מצוין, מול חוסר האמון ביכולתו לסחוף קהל, מדרבנת אותו ליצור את התכנית.

אלי מתוקי

רמת השרון, ישראל

אלי מתוקי, כינוי מתוקי. בן 42 גרוש ואב לבן ובת. עבד בכל מערכת גדולה ב-20 השנים האחרונות. מחזיק גם בעסק של הדרכות נהיגה והובלת טיולי שטח. תמיד עם זיפים מטופחים, כובע רחב שוליים, לדרמן, שרשראות וטבעות. לבוש בקפידה ומצליח לא להתלכלך גם בשטח הבוצי והמאתגר ביותר.

שמחה ג'וי

סביון, ישראל

אחרי הצבא היא טסה לחו"ל ובנתה לעצמה קריירה סביב נהיגת מרוצים ובשנים האחרונות עברה לדגמן. קוראים לה שמחה אבל היא שינתה את השם ל-JOY כי כשהיא גרה בחו"ל לאנגלים היה קשה להגיד שמחה. נהגת מרוצים שהתחרתה בחו"ל  נשואה לרוק סטאר אנגלי (בן 40) שיש לו כסף ועלה איתה לארץ לאחר כמה שנים שחיו בחו"ל.

רונן סמואל

רמת גן, ישראל

בן 28, נשוי ואב לשני זוגות תאומים וכלב זקן שמסרב למות. למד עיתונאות ותקשורת באוניברסיטה ושרת בעיתון במחנה. חובב רכב אמתי ומבין עד לדרגת הבורג. הפער בין החיים האמתיים שלו לבין מכוניות היוקרה בהן הוא נוהג ואיך שצופים מהצד רואים אותו, עצום!

אישי

אי שם ובכל מקום

אישי, תחקירן התכנית מרוצים, אחראי על כל העובדות המרתקות המוצגות ע"י צוות המגישים. אנציקלופדית רכב מהלכת, עם ראיית פרטים שיכולה לשגע כל אדם שפוי.

Please reload

מי אנחנו

יוצרי הסדרה- אורן קוזלובסקי וערן אביבי

אורן קוזלובסקי: כתב רכב, עורך, סופר ומרצה. דמות מוכרת בעיתונות הרכב בישראל. 

ערן אביבי: עיתונאי רכב, מנחה אירועים מוטוריים ומדריך נהיגה מתקדמת. מגיש מהדורות וידאו במגזיני הרכב המובילים בארץ.

פרויקטים קודמים

צור קשר

טלפון: 052-2908843 

איש קשר: אורן קוזלובסקי

מייל: oren@theride.co.il