סובארו XV מתחדש לקראת שנת 2018

January 2, 2018

בישראל מאוד אוהבים סובארו. כשהייתי ליטל גירל, כולם רצו סובארו 1,600 אוטומטית. זה היה הכי ישראלי בצבע לבן ונחשב לשיא האמינות. אחרי הצבא, כשנסעתי ללונדון, לא הבנתי איך זה ששם זה לא "קאר אוף דה ייר" וגם הופתעתי לראות שסובארו באירופה זה רק 4 על 4.

 

היום סובארו זה כבר דיפרנט סטורי. זה לא האוטו של השכן וגם לא סתם 1,600 אוטומט שעולה לירושלים עם מזגן. היום יש WRX וכולם מכירים את ה- STI. היום סובארו זה מנועי בוקסר ואול וויל דריייב. סובארו זה מגניב  וזה מיוחד ואף אחד לא קונה סובארו בתור צ'יפ קאר.

 

כשהודיעו על ההשקה של ה- XV החדש ואמררו שזה יהיה בשטח, חשבתי שמתוקי וויל ג'אמפ על ההשקה הזאת. אבל הוא לא מרגיש בנוח כשדורו ברלי מוביל וכשערן אביבי נוהג כל כך צמוד אליו. אני גם חושבת שהוא קצת מקנא בעופר אוגש. היז אגו, לא נותן לו לנהוג לידם. ככה שאני יצאתי ליום כיף עם הבוייז.

 

 סרטון: סובארו XV בהשקה מקומית. מנוע 1.6 אוטומטי (גיר רציף) עם מערכת בטיחות eyesight

 

בהשקה הם נתנו לי לנהוג בסובארו עם המנוע הקטן. גיר רציף ו- 114 כ"ס בשטח, זה אתגר נחמד. איט ספרייטס דה מן פרום דה בוייז! זו לא חכמה לעבוד שטח עם הרבה כוח. כאן רק מי שמבין שטח, יכול באמת לנצל את מערכת ה- X Mode שמעבירה כוח לגלגלים שהכי צריכים אותו. זה הזכיר לי את הימים ב- 699 כשהיינו חייבים להגיע לכל מקום בשקט ובלי בלאגן.

 

מי שנתקע בלי כוח זה כל מי שלא באמת רגיל לנהוג בשטח. עם מרווח גחון של 22 ס"מ מהקרקע ורגל חכמה על הגז, הצלחתי לעשות הכל. כוח היה חסר וזה העלה לי את המחשבה שסובארו צריכים XV בגרסת WRX מפלצתי שיעשה הרבה פאן בשטח.

 

כל האלקרוניקס והגאדג'טס, פשוט מתאימים לגרסת מרוצים ל- SUV הקטן. מערכת הבטיחות והאנימציות אר סו נייס. הבלימה האוטונומית בקורוז קונטרול האדפטיבי, איז בריליאנט. רק חבל שאין מספיק ספייס בתא המטען לכל ציוד השטח שלי. 

 

תמונות: רונן טופלברג

 

 

 

 

 

Please reload

במיוחד בשבילכם

סובארו XV מתחדש לקראת שנת 2018

January 2, 2018

1/9
Please reload

סיפורים אחרונים
Please reload

תגיות לחיפוש
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

מי אנחנו

יוצרי הסדרה- אורן קוזלובסקי וערן אביבי

אורן קוזלובסקי: כתב רכב, עורך, סופר ומרצה. דמות מוכרת בעיתונות הרכב בישראל. 

ערן אביבי: עיתונאי רכב, מנחה אירועים מוטוריים ומדריך נהיגה מתקדמת. מגיש מהדורות וידאו במגזיני הרכב המובילים בארץ.

פרויקטים קודמים

צור קשר

טלפון: 052-2908843 

איש קשר: אורן קוזלובסקי

מייל: oren@theride.co.il